Sonidos De Notificación

Sonidos De Notificación 1.2

Powiadomienie Brzmi aplikacja przynosi najlepsze powiadomienia pudła z popularnych dzwonków, dźwięków powiadomień i dźwięków sms.

Powiadomienie Brzmi aplikacja przynosi najlepsze powiadomienia pudła z popularnych dzwonków, dźwięków powiadomień i dźwięków sms.

Powiadomienie Brzmi aplikacja przynosi najlepsze powiadomienia pudła z popularnych dzwonków, dźwięków powiadomień i dźwięków sms. Krótkie dzwonki wiadomości są dobre dla tych, którzy lubią pisać, czy nie można mówić w tym momencie. Bądź wyjątkowa i pozwól ™ telefonu Android dzwonić w najciekawszych popularnych melodii z co otrzymał ostrzeżenie powiadomienia. Dzwonki, dźwiękowe, dźwięki gun, alarm ciężarówka ognia i innych śmieszne dzwonki są odpowiednie z tej aplikacji powiadomień.

Jeśli lubisz dużo czat, wiadomości tekstowe są najlepsze rzeczy do tego. Można siedzieć i pisać wiadomości, w tym samym czasie będzie bardzo zabawne dla ciebie, gdy słyszysz dźwięk sms nowego. Słuchać różnych dźwięków relaksacyjnych, takich jak powiadomienia dzwonki, dźwięki samochodów gwizdek, efektów gitarowych, bębnów, Boże Narodzenie, dźwięki lub pierdnięcie kreskówki brzmi. Codziennie można zmienić dzwonka i zawsze gorące powiadomienie dźwięki na telefonie komórkowym. I najnowsze dzwonki, też. Nie tylko dla dźwięku sms, można korzystać z tych najlepszych melodii, aby ustawić nowy dzwonek, można korzystać z niektórych mnóstwo dźwięki powiadomień przypisać dzwonek do określonego kontaktu do swojego najlepszego przyjaciela, dziecka lub kogoś innego. Sprawi, że telefon dzwoni w jakimś romantycznym gitarowej melodii, od tej górnej aplikacji sms. Te darmowe dzwonki mogą być dobre, jak efekty dźwiękowe. Będziesz śmiać się przez cały dzień, i można bawić ci dziecko lub dziecko na chwilę z tych dziwnych dźwięków. Relax muzyka jest wielki, aby uspokoić dziecko, a tutaj, w tej aplikacji zgłoszenia można znaleźć niektóre ptaki dźwięki, melodie muzyczne skrzypce, niektóre dźwięki przyrody. Everythig tego może być i kołysanki dla niemowląt.

Z tych fajnych dzwonków będzie można zmienić dźwięk powiadomienia e-mail, powiadomienia SMS lub alarm w każdej chwili, przez cały 2015 rok. Te popularne dzwonki dźwięki trzymać telefon android ciekawe i zabawne wśród tłumów wpisów domyślne telefonu.

Funkcje aplikacji:

- Ustawić jako dzwonek lub kontaktu dzwonek

- Ustawiony jako sms, powiadomienia

- Ustawić jako alarm

- Ustawić jako ulubione

Pobierz darmowe dzwonki aplikację i cieszyć fajne dzwonki, najlepsze dźwięki i najnowsze melodie. To jest najlepsza płyta rezonansowa z najbardziej popularnych dzwonków. Najnowsze melodie, świetne melodie i dużo zabawy, wszystkie z nich w tej niesamowitej aplikacji za darmo.

Każdy lubi słuchać muzyki, a każdy ma ulubione piosenki. Jesteśmy całkowicie pewni, że uwielbiam ten nowy app.These popularne dzwonki są dla wszystkich. Wybierz swoje ulubione darmowe dzwonki i cieszyć.

Aplikacja przeznaczona jest dla telefonów z systemem Android i tabletek android, i jest testowany na wielu urządzeń z systemem Android, aby zapewnić jak najbardziej komfortowe. Wszystkie dzwonki w tej aplikacji są w domenie publicznej lub licencji Creative Commons. Jeśli masz pytania lub sugestie, po prostu napisz do nas.

— Muzyka i radio —

Sonidos De Notificación

Download

Sonidos De Notificación 1.2